Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Volvo XC90 Selekt D5 Momentum AWD 1989l 172kW

Pajisje

Opsione Baze
8 Airbag  Drite Frenimi Prapa 
Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit  Timon me Komanda Multifunksional 
Xhama Elektrike  Mbyllje Qendrore me Pult 
Pasqyrat me Komandim  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
Mbeshtetese Krahu Para  ISOFIX 
Kompjuter Bordi  Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Masazh Para 
Disqe Alumini 19"  Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona 
Sistem Bluetooth  Sistem USB 
Pilot Automatik  Timon Prej Lekure 
Timon i Pozicionueshem  Sistemi Drejtimit Elektrik 
Ndezje Start/Stop  ECO Start/Stop 
Sistem Traffic Sign Recognition  Dalje Klimatizatori per Rrjeshtin e Trete te Sedileve 
Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa  Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike 
Impianti Audio Harman/Kardon LOGIC7  Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet 
Dritat Full LED  Sedile Comfort 
Drita Mjegulle  Dritat Automatike 

Other Info

Fuel consumption average: 5.7 ltr/100 km

Acceleration 0-100 km/h: 7.9 s

Max. speed: 210 km/h

Informacion i Pergjithshem

Id: 1158

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 22400 km

Viti: 2019

Engine size: 1989 l

Motorri: 172 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e zeze (Onyx Black) (metallic)

Ngjyra Brenda: e zeze

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike (AT8)

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 7

Cmimi: € 54,900 EUR

Seller Information

Name: Super User flori

Username: admin

Phone: 444

Email: frama@oxygen.al

QR Code

Volvo XC90 Selekt D5 Momentum AWD € 54900 EUR - http://www.mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/1158/mektrin-auto/volvo/xc90

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800