Stampa Email
Jaguar F-Pace Prestige 2.0 D 180 1999 Ccl 180 HPkW

Pajisje

Opsione Baze
Drite Frenimi Prapa  Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
Timon me Komanda Multifunksional  Xhama Elektrike Para 
Xhama Elektrike  Mbyllje Qendrore 
Mbyllje Qendrore me Pult  Pasqyrat me Komandim 
Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa  Mbeshtetese Krahu Para 
ISOFIX  Kompjuter Bordi 
Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje Para 
Pasqyrat me Palosje Elektrike  Sensore Parkimi Para dhe Prapa 
Tavan Xhami Panoramik me Hapje  Xhama te Erret 
Disqe Alumini 19"  Telekamera e Pasme 
Sistem Bluetooth  Sistem USB 
Pilot Automatik  Levat e Transmisionit ne Timon 
Timon Prej Lekure  Timon i Pozicionueshem 
Ndezje Start/Stop  Dalje Klimatizatori Prapa 
Dritat Xenon me Grafike LED  Drita Mjegulle 
Drita te Dites LED  Dritat Automatike 

Na shkruani

Emri

Telefon

Email

Mesazhi

Informacion i Pergjithshem

Id: 847

Gjendja: E Re

Viti: 6/2017

Engine size: 1999 Cc l

Motorri: 180 HP kW

CO2: 139 g/km

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e kuqe (Firenze Red) (metallic)

Ngjyra Brenda: bezhe

Karroceria: Off-Road

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 65,000 EUR

QR Code

Jaguar F-Pace Prestige 2.0 D 180 € 65000 EUR - http://www.mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/847/mektrin-auto/jaguar/f-pace

Attached file

58_1512994959.jpg

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800

© 2017 Mektrin Motors. All Rights Reserved. Designed By Oxygen Web Studio

Please publish modules in offcanvas position.