Stampa Email
Jaguar XF 3.0d S 265PSkW

Pajisje

Opsione Baze
8 Airbag  Drita Mjegulle Prapa 
Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit  Timon me Komanda Multifunksional 
Xhama Elektrike  Mbyllje Qendrore me Pult 
Pasqyrat me Komandim  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
Mbeshtetese Krahu Para  ISOFIX 
Kompjuter Bordi  Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Pasqyrat me Palosje Elektrike 
Sedile Elektrike me Memorie  Sensore Parkimi Prapa 
Sensore Parkimi Para  Tavan Xhami me Hapje 
Disqe Alumini 20"  Sedile Lekure Premium 
Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona  Sistem Bluetooth 
Pilot Automatik  Pilot Automatik Adaptiv 
Levat e Transmisionit ne Timon  Ndezje Start/Stop 
Dalje Klimatizatori Prapa  Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa 
Marmida Kuadrate Prapa  Dritat Xenon Adaptive 
Sedile Sportive  Sedile Comfort 
Drita Mjegulle  Drita te Dites LED 
Dritat Automatike 

Na shkruani

Emri

Telefon

Email

Mesazhi

Informacion i Pergjithshem

Id: 853

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 63000 km

Viti: 5/2010

Motorri: 265PS kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e zeze (metallic)

Ngjyra Brenda: e zeze

Karroceria: Sedans

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: Akset 4x2

Dyer: 4

Ulese: 5

Cmimi: € 16,900 EUR

QR Code

Jaguar XF 3.0d S € 16900 EUR - http://www.mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/853/mektrin-auto/jaguar/xf

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800

© 2017 Mektrin Motors. All Rights Reserved. Designed By Oxygen Web Studio

Please publish modules in offcanvas position.