Stampa Email
BMW 420d

Pajisje

Opsione Baze
8 Airbag  Drite Frenimi Prapa 
Drita Mjegulle Prapa  Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
Timon me Komanda Multifunksional  Xhama Elektrike 
Mbyllje Qendrore  Mbyllje Qendrore me Pult 
Pasqyrat me Komandim  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
Mbeshtetese Krahu Para  ISOFIX 
Kompjuter Bordi  Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Pasqyrat me Palosje Elektrike 
Sensore Parkimi Prapa  Sensore Parkimi Para 
Disqe Alumini 19"  Telekamera e Pasme 
Sedile Lekure Premium  Sistem Bluetooth 
Pilot Automatik  Levat e Transmisionit ne Timon 
Timon Prej Lekure  Timon i Pozicionueshem 
Dalje Klimatizatori Prapa  Dritat Xenon me Grafike LED 
Dritat Xenon Adaptive  Sedile Sportive 
Sedile Comfort  Drita Mjegulle 

Na shkruani

Emri

Telefon

Email

Mesazhi

Informacion i Pergjithshem

Id: 854

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 17000 km

Viti: 6/2016

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e zeze (metallic)

Ngjyra Brenda: bezhe

Karroceria: Convertible

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: Akset 4x2

Dyer: 2

Ulese: 4

Cmimi: € 35,900 EUR

QR Code

BMW  420d € 35900 EUR - http://www.mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/854/mektrin-auto/bmw

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800

© 2017 Mektrin Motors. All Rights Reserved. Designed By Oxygen Web Studio

Please publish modules in offcanvas position.