Stampa Email
BMW Seria 7 740xDrive 306HPkW

Pajisje

Opsione Baze
8 Airbag  Drite Frenimi Prapa 
Drita Mjegulle Prapa  Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
Timon me Komanda Multifunksional  Mbyllje Qendrore 
Mbyllje Qendrore me Pult  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
Mbeshtetese Krahu Para  Kompjuter Bordi 
Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Masazh 
Pasqyrat me Palosje Elektrike  Sedile Elektrike 
Sedile Elektrike me Memorie  Sensore Parkimi Prapa 
Disqe Alumini 20"  Telekamera e Pasme 
Sedile Lekure Premium  Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona 
Sistem USB  Pilot Automatik 
Levat e Transmisionit ne Timon  Timon Prej Lekure 
Timon i Pozicionueshem  Ndezje Start/Stop 
ECO Start/Stop  Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual 
Interior Individual  Marmida Kuadrate Prapa 
Dritat Xenon   Dritat Xenon Adaptive 
Sedile Comfort  Sedile Comfort me Tejzgjatje Elektrike 
Drita te Dites LED  Dritat Automatike 
Dritat Full LED ILS 

Na shkruani

Emri

Telefon

Email

Mesazhi

Informacion i Pergjithshem

Id: 855

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 14700 km

Viti: 1/2013

Motorri: 306HP kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: blu (metallic)

Ngjyra Brenda: kafe

Karroceria: Sedans

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 4

Ulese: 5

Cmimi: € 33,900 EUR

QR Code

BMW Seria 7 740xDrive € 33900 EUR - http://www.mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/855/mektrin-auto/bmw/seria-7

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800

© 2017 Mektrin Motors. All Rights Reserved. Designed By Oxygen Web Studio

Please publish modules in offcanvas position.