Stampa Email
Mercedes-Benz GL 550 4 MATIC 388HPkW

Pajisje

Opsione Baze
8 Airbag  Drite Frenimi Prapa 
Drita Mjegulle Prapa  Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
Timon me Komanda Multifunksional  Xhama Elektrike Para 
Xhama Elektrike  Mbyllje Qendrore 
Mbyllje Qendrore me Pult  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
Mbeshtetese Krahu Para  ISOFIX 
Kompjuter Bordi  Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje Para 
Sedile me Ngrohje  Sedile me Ftohje Para 
Sedile me Ftohje  Pasqyrat me Palosje Elektrike 
Sedile Elektrike  Sensore Parkimi Para dhe Prapa 
Tavan Xhami Panoramik me Hapje  Xhami Para Reflektiv 
Disqe Alumini 20"  Telekamera e Pasme 
Sedile Lekure Premium  Klimatizator Automatik Zonal 3 Zona (Prapa) 
Ekrane DVD Prapa 8"  Sistem Bluetooth 
Pilot Automatik  Timon Prej Druri/Lekure me Ngrohje 
Timon i Pozicionueshem  Timon i Pozicionueshem Elektrik 
Sistem Keyless Entry  Ndezje Start/Stop 
Sedile 5+2 Elektrike  Dalje Klimatizatori Prapa 
Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike  Impianti Audio BOSE Surround 
Blind Spot Monitoring & Close Vehicle Sensing  Marmida Kuadrate Prapa 
Sedile Comfort  Drita Mjegulle 
Dritat Automatike 

Na shkruani

Emri

Telefon

Email

Mesazhi

Informacion i Pergjithshem

Id: 857

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 116000 km

Viti: 4/2010

Motorri: 388HP kW

Karburanti: Benzine

Ngjyra Jashte: e bardhe

Ngjyra Brenda: bezhe

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 7

Cmimi: € 33,000 EUR

QR Code

Mercedes-Benz GL 550 4 MATIC € 33000 EUR - http://www.mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/857/mektrin-auto/mercedes/gl

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800

© 2017 Mektrin Motors. All Rights Reserved. Designed By Oxygen Web Studio

Please publish modules in offcanvas position.