Stampa Email
Land Rover Freelander 2 TD4 SE 150HPkW

Pajisje

Opsione Baze
8 Airbag  Xhama Elektrike Para 
Xhama Elektrike  Mbyllje Qendrore me Pult 
Pasqyrat me Komandim  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
ISOFIX  Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Pasqyrat me Palosje Elektrike  Sensore Parkimi Prapa 
Sensore Parkimi Para  Xhama te Erret 
Disqe Alumini 18"  Sedile Gjysem Lekure 
Dritat Xenon   Drita Mjegulle 
Dritat Automatike 

Na shkruani

Emri

Telefon

Email

Mesazhi

Informacion i Pergjithshem

Id: 858

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 92000 km

Viti: 9/2009

Motorri: 150HP kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: gri (metallic)

Ngjyra Brenda: e zeze

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 14,500 EUR

QR Code

Land Rover Freelander 2 TD4 SE € 14500 EUR - http://www.mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/858/mektrin-auto/land-rover/freelander-2

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800

© 2017 Mektrin Motors. All Rights Reserved. Designed By Oxygen Web Studio

Please publish modules in offcanvas position.