Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Volvo XC60 D4 AWD Dynamic 2.4l 140kW

Pajisje

Opsione Baze
8 Airbag  Drite Frenimi Prapa 
Drita Mjegulle Prapa  Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
Timon me Komanda Multifunksional  Xhama Elektrike 
Mbyllje Qendrore me Pult  Pasqyrat me Komandim 
Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa  Mbeshtetese Krahu Para 
ISOFIX  Kompjuter Bordi 
Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje 
Sedile Elektrike me Memorie  Pasqyrat me Palosje Elektrike me Memorie 
Sensore Parkimi Para dhe Prapa  Xhama te Erret 
Disqe Alumini 18"  Telekamera e Pasme 
Sedile Lekure Premium  Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona 
Sistem Bluetooth  Sistem USB 
Pilot Automatik  Levat e Transmisionit ne Timon 
Timon Prej Lekure me Ngrohje  Timon i Pozicionueshem 
Ndezje Start/Stop  ECO Start/Stop 
Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa  Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike 
Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual  Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet 
Marmida Kuadrate Prapa  Dritat Xenon me Grafike LED 
Sedile Sportive  Drita Mjegulle LED 
Dritat Automatike 

Other Info

Fuel consumption average: 5.7 ltr/100 km

Acceleration 0-100 km/h: 9.7 s

Max. speed: 200 km/h

Informacion i Pergjithshem

Id: 868

Gjendja: E Re

Viti: 2017

Engine size: 2.4 l

Motorri: 140 kW

CO2: 149 g/km

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e zeze (Onyx) (metallic)

Ngjyra Brenda: bezhe

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike (6+1)

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 53,680 EUR

Bargain Price: € 39,900 EUR

Seller Information

Name: marlend kaceli

Username: mkaceli

Phone: +355 69 7080950

Email: m.kaceli@mektrin.al

Company: Volvo Trucks

Country: Albania

QR Code

Volvo XC60 D4 AWD Dynamic € 53680 EUR - http://www.mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/868/mektrin-auto/volvo/xc60

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800