Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Mercedes-Benz S Class 320 CDI 3.0l 170kW

Pajisje

Opsione Baze
Drita Mjegulle Prapa  Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
Timon me Komanda Multifunksional  Xhama Elektrike 
Mbyllje Qendrore me Pult  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
Mbeshtetese Krahu Para  Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje 
Sedile me Ftohje  Pasqyrat me Palosje Elektrike 
Sensore Parkimi Para dhe Prapa  Disqe Alumini 19" 
Telekamera e Pasme  Sistem Bluetooth 
Sistem USB  Timon Prej Lekure 
Timon i Pozicionueshem  Dritat Xenon  
Sedile Comfort 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 917

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 250000 km

Viti: 2008

Engine size: 3.0 l

Motorri: 170 kW

Ngjyra Jashte: gri (metallic)

Ngjyra Brenda: e zeze

Karroceria: Sedans

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 14,900 EUR

Seller Information

Name: Indrit

Username: Indrit

Phone: +355672028404

Email: i.kruja@mektrin.al

QR Code

Mercedes-Benz S Class 320 CDI € 14900 EUR - http://www.mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/917/mektrin-auto/mercedes/s-class

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800