Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Land Rover Range Rover Sport HSE 3.0l 180kW

Pajisje

Opsione Baze
Drita Mjegulle Prapa  Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
Timon me Komanda Multifunksional  Xhama Elektrike 
Mbyllje Qendrore me Pult  Mbeshtetese Krahu Para 
Kompjuter Bordi  Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sensore Parkimi Para dhe Prapa 
Disqe Alumini 20"  Timon Prej Lekure 
Timon i Pozicionueshem  Dritat Xenon me Grafike LED 
Drita Mjegulle  Dritat Automatike 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 919

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 195000 km

Viti: 2010

Engine size: 3.0 l

Motorri: 180 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e zeze (metallic)

Ngjyra Brenda: bezhe

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 22,000 EUR

Seller Information

Name: zava

Username: zava

Phone: +355672028404

Email: g.zavalani@mektrin.al

QR Code

Land Rover Range Rover Sport HSE € 22000 EUR - http://www.mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/919/mektrin-auto/land-rover/range-rover-sport

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800