Te dhenat e mjetit

Stampa

Land Rover Velar R-Dynamic SE D300 3.0l 220kW

Pajisje

Opsione Baze
- Drite Frenimi Prapa - Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
- Timon me Komanda Multifunksional - Xhama Elektrike 
- Mbyllje Qendrore - Mbyllje Qendrore me Pult 
- Pasqyrat me Komandim - Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
- Mbeshtetese Krahu Para - Kompjuter Bordi 
- Sensore Shiu 
Opsione Shtese
- Sistem Navigacioni - Sedile me Ngrohje Para 
- Sedile me Ftohje Para - Sedile Elektrike me Memorie 
- Pasqyrat me Palosje Elektrike me Memorie - Sensore Parkimi Para dhe Prapa 
- Tavan Xhami Panoramik me Hapje - Xhama te Erret 
- Disqe Alumini 21" - Telekamera e Pasme 
- Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona - Klimatizator Automatik Zonal 4 Zona (Prapa) 
- Impianti Audio 825W Meridian - Catia me Kontrast e Zeze 
- Sistem Bluetooth - Sistem USB 
- Pilot Automatik - Riveshje e Tavanit Morzine 
- Levat e Transmisionit ne Timon - Timon i Pozicionueshem Elektrik 
- Sistemi Drejtimit Elektrik - Sistem Keyless Entry 
- Sistem Lane Keep Assist - Dalje Klimatizatori Prapa 
- Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike - Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual 
- Blind Spot Monitoring & Reverse Traffic Detection - Marmida Kuadrate Prapa 
- Dritat Matrix 

Informacion i Pergjithshem

Id: 927

Gjendja: E Re

Engine size: 3.0 l

Motorri: 220 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: kafe (Kaikoura Stone) (metallic)

Ngjyra Brenda: bezhe

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 98,000 EUR

Seller Information

Name: Indrit

Username: Indrit

Phone: +355672028404

Email: i.kruja@mektrin.al