Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Land Rover Velar R-Dynamic S D300 3.0l 220kW

Pajisje

Opsione Baze
Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit  Timon me Komanda Multifunksional 
Xhama Elektrike  Mbyllje Qendrore 
Mbyllje Qendrore me Pult  Pasqyrat me Komandim 
Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa  Mbeshtetese Krahu Para 
ISOFIX  Kompjuter Bordi 
Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje Para 
Sedile me Ftohje Para  Sedile Elektrike me Memorie 
Sensore Parkimi Para dhe Prapa  Tavan Xhami Panoramik me Hapje 
Xhama te Erret  Disqe Alumini 20" 
Telekamera e Pasme  Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona 
Impianti Audio 380W Meridian  Sistem Bluetooth 
Sistem USB  Pilot Automatik 
Levat e Transmisionit ne Timon  Timon Prej Lekure 
Timon i Pozicionueshem Elektrik  Sistemi Drejtimit Elektrik 
Sistem Keyless Entry  Ndezje Start/Stop 
ECO Start/Stop  Sistem Lane Keep Assist 
Dalje Klimatizatori Prapa  Suspensione me Ajer me Vetenivelim 
Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike  Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual 
Blind Spot Monitoring & Close Vehicle Sensing  Dritat Full LED 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 928

Gjendja: E Re

Viti: 2018

Engine size: 3.0 l

Motorri: 220 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e zeze (Santorini Black) (metallic)

Ngjyra Brenda: bezhe

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 91,300 EUR

Seller Information

Name: zava

Username: zava

Phone: +355672028404

Email: g.zavalani@mektrin.al

QR Code

Land Rover Velar R-Dynamic S D300 € 91300 EUR - http://www.mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/928/mektrin-auto/land-rover/velar

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800