Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Audi Q5 S-Line Quatrro 2.0 TDI 2.0l

Pajisje

Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sensore Parkimi Para dhe Prapa 
Tavan Xhami Panoramik me Hapje  Disqe Alumini 19" 
Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona  Sistem Bluetooth 
Timon Prej Lekure  Timon i Pozicionueshem 
Sistemi Drejtimit Elektrik  Paketa S Line Exterior 
Paketa S Line Interior  Dalje Klimatizatori Prapa 
Sedile Gjysem Lekure  Dritat Xenon me Grafike LED 
Drita te Dites LED  Dritat Automatike 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 933

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 130000 km

Engine size: 2.0 l

Ngjyra Jashte: blu (metallic)

Ngjyra Brenda: e zeze

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 23,000 EUR

Seller Information

Name: zava

Username: zava

Phone: +355672028404

Email: g.zavalani@mektrin.al

QR Code

Audi Q5 S-Line Quatrro 2.0 TDI € 23000 EUR - http://www.mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/933/mektrin-auto/audi/q5

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800