Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Mercedes-Benz CLS 350 4Matic AMG 3.0l 194kW

Pajisje

Opsione Baze
Drite Frenimi Prapa  Drita Mjegulle Prapa 
Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit  Xhama Elektrike 
Mbyllje Qendrore me Pult  Pasqyrat me Komandim 
Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa  Mbeshtetese Krahu Para 
ISOFIX  Kompjuter Bordi 
Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ftohje 
Sedile Elektrike  Sensore Parkimi Para dhe Prapa 
Tavan Xhami Panoramik me Hapje  Xhama te Erret 
Disqe Alumini 19"  Telekamera e Pasme 
Sedile Lekure Premium  Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona 
Sistem Bluetooth  Timon Prej Lekure 
Timon i Pozicionueshem  Ndezje Start/Stop 
Sistem Lane Keep Assist  Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa 
Interior Individual  Marmida Kuadrate Prapa 
Dritat Xenon me Grafike LED  Drita Mjegulle 
Drita te Dites LED  Dritat Automatike 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 940

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 50000 km

Viti: 2016

Engine size: 3.0 l

Motorri: 194 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e zeze (metallic)

Ngjyra Brenda: e kuqe

Karroceria: Sedans

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 4

Cmimi: € 55,000 EUR

Bargain Price: € 52,000 EUR

Seller Information

Name: zava

Username: zava

Phone: +355672028404

Email: g.zavalani@mektrin.al

QR Code

Mercedes-Benz CLS 350 4Matic AMG € 55000 EUR - http://www.mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/940/mektrin-auto/mercedes/cls

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800