Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Mercedes-Benz C Class C250 Premium AMG 2.2l 150kW

Pajisje

Opsione Baze
Drite Frenimi Prapa  Drita Mjegulle Prapa 
Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit  Timon me Komanda Multifunksional 
Xhama Elektrike  Mbyllje Qendrore me Pult 
Pasqyrat me Komandim  Mbeshtetese Krahu Para 
Kompjuter Bordi  Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile Elektrike 
Sensore Parkimi Para dhe Prapa  Xhama te Erret 
Disqe Alumini 18"  Sedile Lekure Premium 
Sistem Bluetooth  Sistem USB 
Timon Prej Lekure  Timon i Pozicionueshem 
Ndezje Start/Stop  ECO Start/Stop 
Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa  Sedile Comfort 
Drita te Dites LED  Dritat Automatike 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 941

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 58000 km

Viti: 2015

Engine size: 2.2 l

Motorri: 150 kW

Ngjyra Jashte: blu (metallic)

Ngjyra Brenda: bezhe

Karroceria: Sedans

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: diferencial prapa

Dyer: 5

Ulese: 4

Cmimi: € 32,000 EUR

Seller Information

Name: Indrit

Username: Indrit

Phone: +355672028404

Email: i.kruja@mektrin.al

QR Code

Mercedes-Benz C Class C250 Premium AMG € 32000 EUR - http://www.mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/941/mektrin-auto/mercedes/c-class

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800