Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Mini Countryman 1598l 90kW

Pajisje

Opsione Baze
8 Airbag  Sedile me Pozicionim Manual 
Drite Frenimi Prapa  Drita Mjegulle Prapa 
Timon me Komanda Multifunksional  Xhama Elektrike 
Mbyllje Qendrore  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
ISOFIX  Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sensore Parkimi Para dhe Prapa 
Sensore Parkimi Prapa  Sensore Parkimi Para 
Disqe Alumini 17"  Sistem Bluetooth 
Timon Prej Lekure me Ngrohje  Timon i Pozicionueshem 
Sedile Gjysem Lekure  Drita Mjegulle 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 945

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 65000 km

Viti: 2012

Engine size: 1598 l

Motorri: 90 kW

Karburanti: Benzine

Ngjyra Jashte: e bardhe

Ngjyra Brenda: e zeze

Karroceria: Compact

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: diferencial para

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 18,500 EUR

Seller Information

Name: Indrit

Username: Indrit

Phone: +355672028404

Email: i.kruja@mektrin.al

QR Code

Mini  Countryman € 18500 EUR - http://www.mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/945/mektrin-auto/mini

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800