Te dhenat e mjetit

Stampa

Mini Countryman 1598l 90kW

Pajisje

Opsione Baze
- 8 Airbag - Sedile me Pozicionim Manual 
- Drite Frenimi Prapa - Drita Mjegulle Prapa 
- Timon me Komanda Multifunksional - Xhama Elektrike 
- Mbyllje Qendrore - Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
- ISOFIX - Sensore Shiu 
Opsione Shtese
- Sistem Navigacioni - Sensore Parkimi Para dhe Prapa 
- Sensore Parkimi Prapa - Sensore Parkimi Para 
- Disqe Alumini 17" - Sistem Bluetooth 
- Timon Prej Lekure me Ngrohje - Timon i Pozicionueshem 
- Sedile Gjysem Lekure - Drita Mjegulle 

Informacion i Pergjithshem

Id: 945

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 65000 km

Viti: 2012

Engine size: 1598 l

Motorri: 90 kW

Karburanti: Benzine

Ngjyra Jashte: e bardhe

Ngjyra Brenda: e zeze

Karroceria: Compact

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: diferencial para

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 18,500 EUR

Seller Information

Name: Indrit

Username: Indrit

Phone: +355672028404

Email: i.kruja@mektrin.al