Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Volvo V60 D3 Inscription 2.0l 110kW

Pajisje

Opsione Baze
8 Airbag  Drite Frenimi Prapa 
Drita Mjegulle Prapa  Timon me Komanda Multifunksional 
Xhama Elektrike  Mbyllje Qendrore me Pult 
Pasqyrat me Komandim  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
Mbeshtetese Krahu Para  ISOFIX 
Kompjuter Bordi  Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje Para 
Pasqyrat me Palosje Elektrike  Sedile Elektrike me Memorie 
Sensore Parkimi Para dhe Prapa  Tavan Xhami Panoramik me Hapje 
Xhama te Erret  Disqe Alumini 18" 
Sedile Lekure Premium  Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona 
Sistem Bluetooth  Sistem USB 
Pilot Automatik  Timon i Pozicionueshem 
Ndezje Start/Stop  ECO Start/Stop 
Sistem Traffic Sign Recognition  Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa 
Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike  Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet 
Dritat Full LED  Sedile Comfort 
Drita Mjegulle LED  Drita te Dites LED 
Dritat Automatike 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 946

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 17000 km

Viti: 2018

Engine size: 2.0 l

Motorri: 110 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: blu (Denim Blue) (metallic)

Ngjyra Brenda: bezhe

Karroceria: Station wagon

Trasmisioni: Automatike (8+1)

Rrota aktive: 4x2/2-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 56,580 EUR

Oferta Jonë: € 47,900 EUR

Seller Information

Name: Indrit

Username: Indrit

Phone: +355672028404

Email: i.kruja@mektrin.al

QR Code

Volvo  V60 D3 Inscription € 56580 EUR - http://www.mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/946/mektrin-auto/volvo

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800