Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Volvo XC90 D5 Momentum 2.0l 172kW

Pajisje

Opsione Baze
8 Airbag  Drite Frenimi Prapa 
Drita Mjegulle Prapa  Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
Timon me Komanda Multifunksional  Xhama Elektrike 
Mbyllje Qendrore me Pult  Pasqyrat me Komandim 
Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa  Mbeshtetese Krahu Para 
ISOFIX  Kompjuter Bordi 
Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile Elektrike 
Sensore Parkimi Para dhe Prapa  Xhama te Erret 
Disqe Alumini 19"  Sedile Lekure Premium 
Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona  Sistem Bluetooth 
Sistem USB  Pilot Automatik Adaptiv 
Timon Prej Lekure  Timon i Pozicionueshem 
Sistemi Drejtimit Elektrik  Ndezje Start/Stop 
ECO Start/Stop  Sistem Lane Keep Assist 
Sistem Traffic Sign Recognition  Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa 
Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual  Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet 
Sistem Adaptive Cruise Control me Frenim te Plote dhe Njohje Kembesori  Marmida Kuadrate Prapa 
Dritat Full LED  Sedile Comfort 
Drita te Dites LED  Dritat Automatike 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 948

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 39200 km

Viti: 2016

Engine size: 2.0 l

Motorri: 172 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: blu (metallic)

Ngjyra Brenda: e zeze

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike (8+1)

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 7

Cmimi: € 49,900 EUR

Oferta Jonë: € 47,900 EUR

Seller Information

Name: Indrit

Username: Indrit

Phone: +355672028404

Email: i.kruja@mektrin.al

QR Code

Volvo XC90 D5 Momentum  € 49900 EUR - http://www.mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/948/mektrin-auto/volvo/xc90

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800