Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Land Rover Range Rover Vogue TDV8 Autobiography 4367l 230kW

Pajisje

Opsione Baze
8 Airbag  Drita Mjegulle Prapa 
Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit  Timon me Komanda Multifunksional 
Xhama Elektrike  Mbyllje Qendrore 
Mbyllje Qendrore me Pult  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
Mbeshtetese Krahu Para  ISOFIX 
Kompjuter Bordi  Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje Para 
Sedile me Ngrohje  Sedile Elektrike 
Sedile Elektrike me Memorie  Tavan Xhami Panoramik me Hapje 
Xhama te Erret  Disqe Alumini 19" 
Telekamera e Pasme  Sedile Lekure Oxford 
Klimatizator Automatik Zonal 4 Zona (Prapa)  Ekrane DVD Prapa 8" 
Sistem Bluetooth  Pilot Automatik 
Riveshje e Tavanit Morzine  Timon Prej Lekure 
Timon i Pozicionueshem Elektrik  Sistemi Drejtimit Elektrik 
Ndezje Start/Stop  ECO Start/Stop 
Dalje Klimatizatori Prapa  Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual 
Dritat Xenon   Drita te Dites LED 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 958

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 117000 km

Viti: 2011

Engine size: 4367 l

Motorri: 230 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e bardhe (Fuji White)

Ngjyra Brenda: kafe

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 35,900 EUR

Seller Information

Name: Indrit

Username: Indrit

Phone: +355672028404

Email: i.kruja@mektrin.al

QR Code

Land Rover Range Rover Vogue TDV8 Autobiography € 35900 EUR - http://www.mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/958/mektrin-auto/land-rover/range-rover-vogue

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800