Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Audi A7 3.0 TDI Quattro S-Line 2987l 180kW

Pajisje

Opsione Baze
8 Airbag  Drite Frenimi Prapa 
Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit  Timon me Komanda Multifunksional 
Xhama Elektrike  Mbyllje Qendrore 
Mbyllje Qendrore me Pult  Pasqyrat me Komandim 
Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa  Mbeshtetese Krahu Para 
Kompjuter Bordi  Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje Para 
Pasqyrat me Palosje Elektrike  Sedile Elektrike 
Sedile Elektrike me Memorie  Sensore Parkimi Para dhe Prapa 
Xhama te Erret  Disqe Alumini 20" 
Timon Prej Lekure  Timon i Pozicionueshem 
Dyer Me Vakum Soft Close  Ndezje Start/Stop 
ECO Start/Stop  Impianti Audio BOSE Surround 
Dritat Xenon   Drita Mjegulle 
Drita te Dites LED  Dritat Automatike 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 961

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 125000 km

Viti: 2011

Engine size: 2987 l

Motorri: 180 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: kafe (metallic)

Ngjyra Brenda: bezhe

Karroceria: Sedans

Trasmisioni: Automatike

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 26,500 EUR

Seller Information

Name: Indrit

Username: Indrit

Phone: +355672028404

Email: i.kruja@mektrin.al

QR Code

Audi A7 3.0 TDI Quattro S-Line € 26500 EUR - http://www.mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/961/mektrin-auto/audi/a7

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800