Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Land Rover Range Rover Evoque Pure TD4 1997l 110kW

Pajisje

Opsione Baze
Sedile Prej Cope  8 Airbag 
Sedile Prej Cope  Drite Frenimi Prapa 
Drita Mjegulle Prapa  Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
Timon me Komanda Multifunksional  Xhama Elektrike 
Mbyllje Qendrore  Mbyllje Qendrore me Pult 
Pasqyrat me Komandim  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
Mbeshtetese Krahu Para  ISOFIX 
Kompjuter Bordi  Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje Para 
Pasqyrat me Palosje Elektrike  Sensore Parkimi Para dhe Prapa 
Xhama te Erret  Disqe Alumini 18" 
Telekamera e Pasme  Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona 
Sistem Bluetooth  Sistem USB 
Pilot Automatik  Riveshje e Tavanit Morzine 
Levat e Transmisionit ne Timon  Sistemi Drejtimit Elektrik 
Ndezje Start/Stop  ECO Start/Stop 
Dalje Klimatizatori Prapa  Drita te Dites LED 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 986

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 25000 km

Viti: 2017

Engine size: 1997 l

Motorri: 110 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e zeze (Santorini Black) (metallic)

Ngjyra Brenda: e zeze

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 35,900 EUR

Seller Information

Name: zava

Username: zava

Phone: +355672028404

Email: g.zavalani@mektrin.al

QR Code

Land Rover Range Rover Evoque Pure TD4 € 35900 EUR - http://www.mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/986/mektrin-auto/land-rover/range-rover-evoque

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800