Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Porsche Panamera Turbo S

Pajisje

Opsione Baze
6 Airbag  Drite Frenimi Prapa 
Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit  Timon me Komanda Multifunksional 
Xhama Elektrike  Mbyllje Qendrore 
Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa  Kompjuter Bordi 
Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje Para 
Sedile me Ngrohje  Sedile Elektrike 
Sensore Parkimi Para dhe Prapa  Disqe Alumini 20" 
Sedile Lekure Premium  Klimatizator Automatik Zonal 4 Zona (Prapa) 
Sistem Bluetooth  Pilot Automatik 
Riveshje e Tavanit Morzine  Levat e Transmisionit ne Timon 
Timon i Pozicionueshem Elektrik 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 989

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 86000 km

Viti: 2011

Karburanti: Benzine

Ngjyra Jashte: blu (metallic)

Ngjyra Brenda: bezhe

Karroceria: Sedans

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 4

Cmimi: € 54,000 EUR

Oferta Jonë: € 45,900 EUR

Seller Information

Name: Indrit

Username: Indrit

Phone: +355672028404

Email: i.kruja@mektrin.al

QR Code

Porsche  Panamera Turbo S € 54000 EUR - http://www.mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/989/mektrin-auto/porsche

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800