Previous Next

Volvo XC60

Volvo XC60 është një nga modelet më të shitura të Volvo, dhe perbën një zgjedhje të shkëlqyeshme për makinë me qera kur kërkon një SUV premium.

Me komoditetet e bollshme dhe aftësitë e mundshme, ju mund të shijoni të gjitha llojet e udhëtimeve me një Volvo XC60 me qira.

  • Motorr 2.4L Diesel
  • 5 Vende, 4 Porta
  • Fuqia 190 hp
  • Sensore Parkimi Prapa
  • Transmision Automatik, 4x4
  • Funksion Lane Departure Warning
  • Funksion ECO Start/Stop
  • Klimatizator Automatik Zonal Para

Përfitimet nga Range Rover me Qera.Jepini vetes mundësinë për të udhetuar në stilin më të lartë dhe me klas me një makinë me qera Volvo XC60 nga tek Mektrin Motors. Zgjedhja ideale e nje makine kur doni të udhetoni me familjaret tuaj per rehati, komoditet dhe siguri.Ne baze te kerkeses tuaj ne mund te mundesojme aksesore shtese me kerkese paraprake.

Udhetoni ne menyre premium dhe paguani ne menyre ekonomike, vetem tek Mektrin Motors !

Tarifat:

Marka

Volvo

Modeli

XC60

Qera Ditore

 € 120 / dite

Qera mbi 5 dite

 € 100 / dite

Qera mujore

 € 80 / dite

 

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800