Previous Next

Volvo V40

Udhetoni me Volvo V40 me qera. Ky mjet eshte jashtëzakonisht praktike. Mbështetja e ulët e saj sportive dhe qëndrimi i gjerë sigurojnë që V40 të bëjë një përshtypje të mrekullueshme.

Komforti është bërë më i rëndësishmi. Në çizme ekziston një dyshe e rrejshme, që do të thotë që sendet mund të ruhen nga sytë dhe të rrisin kapacitetin. Volvo V40 është në krye të kategorise se saj me kursimin e saj të lartë të karburantit dhe emisionet e ulëta të CO2, duke e bërë atë një mundësi edhe më atraktive për makinën tuaj të ardhshme me qera.

  • Motorr 2.0L Diesel
  • 5 Vende, 4 Porta
  • Fuqia 120 hp
  • Sensore Parkimi Prapa
  • Transmision Automatik me 6 Shpejtesi
  • Funksion Lane Departure Warning
  • Funksion ECO Start/Stop
  • Klimatizator Automatik Zonal Para

Përfitimet nga Volvo V40 me Qera.

Volvo V40 është një makinë kompakte premium e cila ofron sigurinë dhe komoditetin. Me kontrollin e Stabilitetit të avancuar dhe Torque Vectoring, ju mund të jeni i sigurt se makina do të trajtojë mirë në rrugë. Ne jemi të sigurt se klientët që zgjedhin një makinë me qira Volvo V40 nuk do të zhgënjehen, por në rast se nuk është i disponueshëm në marrjen tuaj të specifikuar, ne mund të garantojmë që ju do të furnizoheni me një automjet ekuivalent nga e njëjta kategori me qera.

Udhetoni ne menyre premium dhe paguani ne menyre ekonomike, vetem tek Mektrin Motors !

Tarifat:

Marka

Volvo

Modeli

V40

Qera Ditore

 € 70 / dite

Qera mbi 5 dite

 € 60 / dite

Qera mujore

 € 50 / dite

 

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800